Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0