Movies
Ratings
80
The Terror LiveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
300Rated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0