Titles you rated
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
DistortedRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 4.0