Movies
Ratings
777
The PiratesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
American WeddingRated ★ 3.5