Movies
Ratings
1208
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0- SAVE THE GAMERated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5