Movies
Ratings
756
The Hot ChickRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
NextRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0