Titles you rated
- When You Grow UpRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
GoneRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5- AliveRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.5