Movies
Ratings
16
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0