Movies
Ratings
603
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5