Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- SmileRated ★ 2.0
マラソンRated ★ 2.0- 뮤의 다리를 아빠에게 줄게Rated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 3.0