Movies
Ratings
511
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0