Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5