Titles you rated
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0