Series
Ratings
115
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Jane the VirginRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5