Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5