Movies
Ratings
1059
La Vie en RoseRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Sound of MetalRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.5- Is this my film, right?Rated ★ 4.0
The March of FoolsRated ★ 3.5- Memories in My FrameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Bad MovieRated ★ 3.0
A PetalRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5