Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
The King's AvatarRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
WATCHERRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
My First First LoveRated ★ 3.0
FantasticRated ★ 3.0