Titles you rated
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0