Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5