Titles you rated
The StudioRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5