Movies
Ratings
127
IntentionRated ★ 0.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Memphis BelleRated ★ 3.5