Movies
Ratings
337
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
Children...Rated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 1.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 4.0