Movies
Ratings
91
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0