Movies
Ratings
339
MindhuntersRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5