Titles you rated
 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0 Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
 Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5 Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
 High School King of SavvyRated ★ 3.0 High School King of SavvyRated ★ 3.0
 The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0 The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
 Prison Break Season 1Rated ★ 4.0 Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
 Personal TasteRated ★ 3.5 Personal TasteRated ★ 3.5
 The HeirsRated ★ 3.5 The HeirsRated ★ 3.5
 Reply 1997Rated ★ 3.5 Reply 1997Rated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 3.5 PinocchioRated ★ 3.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
 Bubble GumRated ★ 4.0 Bubble GumRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 3.0 The ProducersRated ★ 3.0
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0