Titles you rated
SecretRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 5.0
The Artist: RebornRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5