Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0