Series
Ratings
11
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0