Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0