Movies
Ratings
101
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
The Secret of MoonacreRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5