Movies
Ratings
47
The HostRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0