Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0