Series
Ratings
18
ReLIFE OVARated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5