Titles you rated
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0