Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0