Movies
Ratings
18
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0