Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
JumongRated ★ 1.0
High KickRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Movie RoomRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 1.0