Titles you rated
- WhitechapelRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0