Movies
Ratings
12
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5