Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 1.0
InsomniaRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 0.5
Legends of the Condor Heroes: The GallantsRated ★ 0.5
Red PlanetRated ★ 2.0
SolisRated ★ 1.5
UnknownRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 0.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 0.5
MemoryRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
Dirty MoneyRated ★ 0.5
Crows ZeroRated ★ 0.5
HostageRated ★ 0.5
Civil WarRated ★ 0.5
Triple FrontierRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 0.5
BasicRated ★ 1.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 1.0