Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0