Movies
Ratings
869
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
KateRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0