Movies
Ratings
120
QuickRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0