Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0