Movies
Ratings
399
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5- One WinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0