Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0