Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 2.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 2.0