Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5