Titles you rated
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0