Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 3.5